לפני שהיינו שלך - ליסה וינגייט

16.01.2018

 

 "לפני שהיינו שלך" מבוסס על  סיפור אמיתי שהתרחש ברשת בתי יתומים בניהולה של ג'ורג'יה טאן, אשר חטפה ילדים עניים ממשפחתם הביולוגית ומכרה אותם למשפחות עשירות. הילדים חוו התעללות והתנהגות אכזרית מצד אנשי בית היתומים.

 

 


הסיפור משתרע על פני כמה דורות, ועובר לסירוגין בין ימינו לבין העבר. סיפור "העבר" מסופר על ידי ריל, האחות הבכורה למשפחת פוס, ואת הסיפור הנוכחי מספרת אייברי סטפורד. בהדרגה, שתי העלילות  מצטלבות והקשר בין שני הסיפורים נחשף.


ממפיס, 1939. ריל פוס, בת ה- 12, וארבעת אחיה הצעירים גדלים על סירה קטנה בנהר המיסיסיפי. מציאות חייה משתנה בערב סוער אחד כאשר אימה כורעת ללדת תאומים ואביה נאלץ להבהילה לבית החולים. חמשת הילדים שהושארו לבדם בסירה, נלקחים ע"י שוטרים ומועברים לאגודת מעונות הילדים של טנסי. עד מהרה הם מבינים שלמרות מה שהובטח להם הם לא יוחזרו להוריהם הביולוגים.

 

לאייברי סטפורד יש הכל היא נולדה למשפחה מבוססת כלכלית, יש לה קריירה מצליחה כתובעת פדרלית, ארוס נאה וחתונה מפוארת באופק. אבל כל זה עומד להשתנות כשאייברי חוזרת לבית ילדותה כדי לעזור לאביה להתמודד עם משבר בריאותי. מפגש מיקרי עם מיי מטלטל את עולמה ומאלץ אותה לצאת למסע דרך ההיסטוריה המסתורית של משפחתה.

 

"לפני שהיינו שלך" הינו רומן מרגש ומעורר השראה על שתי נשים עוצמתיות, על נחישות, אהבה ואומץ.

 

"עברה של אישה לא חייב לנבא את עתידה. היא יכולה לרקוד לצליליה של מוזיקה חדשה אם זה מה שהיא בוחרת לעשות. המוזיקה שלה. כדי לשמוע את המנגינה היא צריכה רק להפסיק לדבר. לדבר לעצמה, אני מתכוונת. אנחנו תמיד מנסים לשכנע את עצמינו בכל מיני דברים." (ליסה וינגייט)

 

אז מהי המוזיקה שאת בוחרת?

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

בואי נשמור על קשר במייל:
:פוסטים אחרונים
:אודותי
רוצים לקבל עדכונים למייל? הרשמו כאן