לאהוב את עצמי

13.02.2018

אהבה מניעה אותנו לעשיה, מעלה את האנרגיות ומכניסה שפע לחיינו, ביום האהבה הזה אנחנו חוגגות את הזוגיות שלנו עם עצמינו.

 

 

אהבה נמצאת באוויר, בשמש, בעצים, בים ובכל מקום סביבנו, האהבה קיימת גם בתוכנו עלינו למצוא את הדרך והיא תמלא אותנו.

 

 

 לכבוד יום האהבה הקדישי לעצמך מחברת ונצא לחגוג.... 

 

האמיני בעצמך, האמונה נותנת הרגשה של בטחון, מקדמת ומעצימה אותנו. האמונה בעצמך היא הכח המינע ליצירת החיים שאת בוחרת. היכולות והכישורים הם המשאבים שלנו להתפתחות מתמדת ויצירת חוויות של הצלחה.

 

כתבי במחברת רשימה של כשרונותיך? במה את טובה? מה הם החוזקות שלך?

 

אפשר להעזר בחברים ו\או קרובי משפחה ואפילו עמיתים לעבודה – מה הם חושבים עליך? מה הם החוזקות שלך? אנשים מהצד יכולים לתת לנו נקודת מבט שלא חשבנו עליה.

 

הקדישי זמן לעצמך, תעשי כל יום לפחות דבר אחד שאת אוהבת, משהו שימלא אותך ויאפשר לך לבלות זמן איכות עם עצמך, תקשיבי למוזיקה, צאי להליכה או לטיול, תפגשי עם חברה לקפה, לכי לים, תקריאי ספר טוב.

 

כתבי במחברת רשימה של דברים שגורמים לך להרגיש שמחה והנאה? מהם הדברים אותם את אוהבת לעשות?

 

 

תשחררי, אף אחת לא מושלמת, בכל נקודת זמן עשי הכי טוב שאת יכולה. התמקדי בדברים הטובים כדי ליצור מציאות חיובית. התמקדות בטוב משפרת את ההרגשה ויוצרת הזדמנות לצמיחה וללמידה.

 

כתבי במחברת כל יום לפחות 3 דברים שעליהם את מוקירה תודה החל בדברים הקטנים ביותר כמו לשתות כוס קפה בשעת בוקר מוקדמת, אורחה טעימה, מחמאה שקיבלת או כל דבר אחר שהאיר לך את היום.  

 

כתיבה זה כלי נהדר ומשחרר, תמשיכו לכתוב הצלחות ואת הדברים הקטנים שגורמים לכם אושר, וברגעים שקצת קשה יהיה לכן לאן לחזור כדי לקבל מוטיבציה ואנרגיות טובות, להעלות חיוך ולחזור למסלול.

 

האהבה נמצאת סביב, ככל שהחיים שלנו מלאים יותר באהבה, כך נשפר את חיינו נהיה מלאי שמחה ואופטימיים ונחיה חיי שפע.

 

תאמינו בעמצכן, התמקדו בטוב, תעשו דברים שאתם אוהבים, תוקירו תודה ותמיד תעשו הכי טוב שאתם יכולים.

 

יום אהבה שמח!

 

בלוג הופ

 

פוסט זה משתתף בבלוג הופ של קבוצת בלוגרים ששמה לה למטרה לקדם את עולם הבלוגינג הישראלי ואת שיתופי הפעולה בין הבלוגרים חברי הקבוצה. בבלוג הופ יוצרים שרשרת של פוסטים בעלי נושא משותף. כל פוסט בבלוג אחד מוביל לפוסט בבלוג הבא, כמו חרוזים בשרשרת. הנושא המשותף בבלוג הופ הזה הוא – אהבה.

החרוז הבא נמצא בבלוג של יפעת - גלויה. בבלוג שלה תוכלו למצוא פוסטים על דרכים שונות לטייל (בלי MUST), על גישה שונה לטיול עם ילדים (הולכים הרבה ברגל). בבלוג יפעת משתפת בחוויות ובזכרונות שלה, במחשבות והרהורים על נושאים רבים שנוגעים בחייה.

אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט שיפעת כתבה לבלוג הופ.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

בואי נשמור על קשר במייל:
:פוסטים אחרונים
:אודותי
רוצים לקבל עדכונים למייל? הרשמו כאן