הולכת על זה

20.02.2018

 

לפני כשלושה חודשים העליתי את הבלוג לאוויר. כמו שכבר אמרתי בעבר אני לא אוהבת לשתף וגם לא כ"כ פעילה במדיות חברתיות, אז למה בכל זאת פתחתי את הבלוג? השאלה הזו מעסיקה אותי לא מעט.....

 

הרגשתי שאני קצת "מאחור" ולכן צריכה להתקדם לדבר הבא, היום החברות המצליחות לא מוכרות כלום, קחו לדוגמא את פייסבוק עולם של קהילה ושיתופים. האדם מטבעו יצור חברותי וע"כ אוהב להשתייך לקהילה שחבריה בעלי תחומי עיניין משותפים, כוחה של הקהילה הינה בהפריה הדדית והרגשת שותפות.

 

כך גם אני התחברתי לקבוצות פייסבוק חדשות, שחבריה בלוגרים, יש לנו תחום עיניין משותף, אני לומדת הרבה מחברי הקבוצה, אני נותנת פידבקים ומקבלת פידבקים על פוסטים שאני כתבתי, השראה מפוסטים של בלוגרים, יש לי קהילה תומכת ומפרה.

 

אני מאוד אוהבת ללמוד –  לצורך פתיחת הבלוג למדתי ועדיין לומדת המון דברים חדשים: איך לפתוח אתר בוויקס, איך לקשר את האתר לגוגל אנליטיקס, איך להגדיל טראפיק, איך לשווק את הבלוג שלי, כתיבה שיווקית, יצירת שיתופי פעולה, צילום ועוד הרבה מאוד נושאים/תחומים מאוד מעניינים ומגוונים שעד כה לא נחשפתי אליהם.

 

כתיבה – תמיד אהבתי לכתוב, ליד המיטה יש לי מחברת ואני מוצאת את עצמי כותבת בה לעיתים תכופות. אבל פוסט זה משהו אחר , זה הרבה יותר מחייב, אני רוצה להיות בטוחה שמה שאני כותבת יהיה בעל ערך לקורא, ואני מוצאת את עצמי חוקרת הרבה נושאים/תחומים שעליהם אני רוצה לכתוב.

 

אני לא יודעת לאן דברים יתגלגלו, אבל שחררתי, הפעם אני נותנת לעצמי להנות מהדרך מבלי לדעת מראש את התוצאה הסופית.

 

אשמח שתשתפי אותי בדבר אחד שאת בוחרת לשחרר....

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

בואי נשמור על קשר במייל:
:פוסטים אחרונים
:אודותי
רוצים לקבל עדכונים למייל? הרשמו כאן