הקשיבי לגופך

17.04.2018

 

אנרג'ייזר, ככה אני מרגישה רוב הזמן. בין עבודה למטלות הבית והילדים, ככה כמו כולן, לא נחה לדקה, עד שהכל הפך להיות "קשה לי".

 

לאט לאט מבלי ששמתי לב בכלל, לא הצלחתי לעשות את המטלות הפשוטות ביותר כמו להחזיר את המגבות שקיפלתי לארון, לסחוב את הקניות, לנקות את המדרגות. היו ימים שבכלל לא הצלחתי לקום מהמיטה, כי פשוט לא היה לי כוח. לא קישרתי בין הדברים ובעיקר לא הקשבתי לגוף שלי, אפילו לא שמתי לב שצבע העור שלי השתנה לצהבהב ושרוב הזמן הייתי חיוורת. עד שיום אחד כשעליתי במדרגות הלב התחיל לדפוק לי, אז כבר התחלתי להילחץ, ולהבין שמשהו לא בסדר. מיד הלכתי למרפאה ומברור קטן עלה שאני אנמית, המוגלובין 7, זה מאוד נמוך, לא פלא שלא יכולתי לעשות כלום והכל היה קשה. במשך החודשים האחרונים אני עושה אחת לשבוע עירוי ברזל. התחזקתי.

 

פתאום ביום אחד אני יכולה לעשות קניות, לקפל מגבות, להכניס לארונות ועוד מטלות רבות אחרות.

 

אני יודעת שיש לי נטייה לאנמיה שנובעת מבעיה אחרת שבה אתחיל לטפל ממש בימים אלה, אז איך יכול להיות שלא שמתי לב לכל הסימנים שהיו בדרך, לא הקשבתי לגוף שלי! אני אהיה בסדר, אני כבר בסדר, אני רק אומרת שהגוף הינו המשאב העיקרי שלנו, תקשיבו לגוף שלכן, תיגשו לרופא בזמן הרי אם הילד שלכן היה חולה הייתן מיד הולכות לרופא והופכות עולמות בשבילו.

 

אל תוותרי על עצמך! לכי להיבדק, רופא נשים, ממוגרפיה, עיניים כל מה שצריך.

 

"הבסיס לכל אושר הוא בריאות" (ג'יימס הנרי לי האנט)

Share on Facebook
Please reload

Please reload

בואי נשמור על קשר במייל:
:פוסטים אחרונים
:אודותי
רוצים לקבל עדכונים למייל? הרשמו כאן