חמש חנויות יצירה שאתם חייבים לראות בניו יורק

03.07.2018

חנויות למוצרי נייר הם אחד המקומות האהובים עלי במיוחד, אני יכולה לבלות בהם שעות ותמיד יהיה לי חיוך ענק מרוח על הפרצוף. אני אספנית מגיל צעיר, בילדותי אספתי מפיות, דפי מכתבים, בולים, מחקים והיום אוספת מוצרי נייר, נרתיקים, מחברות, קופסאות ועוד ועוד. יש לי מגירות שלמות בבית של מוצרי נייר אם זה מחברות, דפים מעוצבים, מכשירי כתיבה, מדבקות, וואשי טייפ ועוד מיליון מוצרים שאני שומרת עליהם מכל משמר.

ההמלצה שלי לחמש חניות למוצרי נייר שאני אוהבת לבקר בהן בניו יורק. 

 

Paper Source 

 

המוטו של החנות היא לעורר את המבקרים בה לעשות משהו יצירתי כל יום, ואכן המוצרים בחנות מהווים הזמנה ליצירה גם אם אתם לא חובבי הג'אנר. בחנות תוכלו למצוא כרטיסי ברכה, ניירות עטיפה, יומנים, מחברות, מכשירי כתיבה, ערכות ליצירה, מוצרים למסיבות ועוד הרבה גודייז.

לאתר החנות 

 

 

Michael's

 

זו אחת החניות האהובות עלי ביותר, אני יכולה ללכת לאיבוד בחנות הזו שעות על גבי שעות, זו פשוט חוויה שאין שני לה, תוכלו למצוא בחנות הזו מוצרי נייר, כפתורים, נירות מעוצבים, מכחולים, קופסאות, מחברות, אלבומים, ערכות יצירה, בדים, מוצרי אפיה, טושים מכל הסוגים ומכל המינים והכל בשפע. גם מי שלא אוהב יצירה חייב לבקר לפחות פעם אחת בחנות הזו.

לאתר החנות

 

 

Papyrus

 

בפאפירוס מאמינים שכל אירוע קטן כגדול הוא סיבה לחגיגה, והמוצרים בחנות מכניסים שמחה וצבע לחיי היומיום שלנו. בחנות ניתן למצוא מבחר ענק של כרטיסי ברכה לכל אחד מהרגעים החשובים של החיים החל בימי הולדת, חתונות או סתם יום הדורש כמה מילים מעוררות השראה, בנוסף ניתן למצוא גם ניירות מכתבים, עטיפות למתנות, מתנות מיוחדות, לוחות שנה ועוד.

לאתר החנות

 

 אז מה אתם חוגגים היום? 

 

Greenwich Letterpress

בשנת 2005 פתחו 2 אחיות מניו ג'רסי, דור שלישי בתחום ההדפסות, חנות מקסימה שמעוצבת להפליא ומוקדשת למוצרי נייר איכותיים. בחנות ניתן למצוא כרטיסי ברכה, מתנות, ניירות עטיפה, נרות מחברות ועוד.

לאתר החנות

 

The Ink Pad 

 

זו חנות קטנה ומטריפה, הממוקמת בשכונת גריניץ' ויליג'. בחנות תוכלו למצוא מלא חותמות מכל הסוגים ומכל המינים בנוסף בחנות מתקימות סדנאות במחיר נוח, למי שאוהב יצירה ממליצה לבדוק האם יש סדנא מענינית בזמן השהות בניו יורק.

לאתר החנות

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

בואי נשמור על קשר במייל:
:פוסטים אחרונים
:אודותי
רוצים לקבל עדכונים למייל? הרשמו כאן